8 трав. 2023

Мотивація до вивчення іноземної мови: поради психологів

Поради спеціалістів, які допоможуть знайти мотивацію для вивчення іноземної мови
4 трав. 2023

Кожен четвертий підліток в Україні був жертвою булінгу

Частіше потерпають від булінгу діти з гіршими соціально-економічними передумовами
3 трав. 2023

Безпечна країна

Національний проект «Безпечна країна»
2 трав. 2023

КВЕСТИ, ПОДОРОЖІ ТА МУЗИКОГРАМА: РУБРИКУ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ» ПОПОВНЕНО ВІДЕОЗАНЯТТЯМИ

Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
30 квіт. 2023

НМТ-2023: 3 ТРАВНЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ТЕСТУВАННІ

З травня 2023 року завершується реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті.
25 квіт. 2023

4 ТРАВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР ПРО МОЖЛИВОСТІ ОСВІТИ З CHROMEBOOK

У четвер, 4 травня 2023 року, відбудеться вебінар на тему «Розширюйте можливості освіти з Chromebook». На заході презентуватимуть всеукраїнську систему керування пристроями Chromebook та нададуть інформацію про ресурси щодо підтримки та супроводу впровадження операційної системи «Chrome OS».
22 квіт. 2023

28 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «АВАРІЯ НА ЧАЕС ТА ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК: ПРИРОДА ПІД ЗАХИСТОМ РАДІАЦІЇ»

У межах заходів, пов'язаних із роковинами Чорнобильської катастрофи, Міністерство освіти і науки України запрошує школярів, студентів, викладачів та всіх охочих приєднатися до онлайн-лекції «Аварія на ЧАЕС та Чорнобильський заповідник: природа під захистом радіації», яку проведуть фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника за участю представників Міністерства освіти і науки України 28 квітня 2023 року.
20 квіт. 2023

Тренувальні варіанти для підготовки до мультитесту НМТ

Новий сервіс допоможе майбутнім абітурієнтам ефективно підготуватися до тестування
19 квіт. 2023

Як навчити дитину бути відповідальною?

Найкращі практичні завдання, що допоможуть дитині розвинути власну відповідальність
14 квіт. 2023

НМТ-2023 ЗА КОРДОНОМ: РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК МІСТ/КРАЇН, ДЕ ПРОХОДИТИМЕ ТЕСТУВАННЯ