СТОРІНКА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Реєстрація до майбутнього першого класу на 2023/2024 н/р/ - ПОЧАЛАСЯ
ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДО 1-Х КЛАСІВ              ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Інформація щодо наявних місць станом на 1.09.2023 року

Спроможність Кількість поданих (зареєстрованих заяв)
50 27

При організації прийому до 1-их класів заклад освіти керується такими нормативними документами:

1. Конституція України
  2. Конвенція про права дитини
  3. Закон України «Про освіту»
  4. Положення про загальноосвітній навчальний заклад
  5. Інструкція про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованихшкіл (шкіл-інтернатів)

Готовність до школи:

Особиста готовність характеризується такими критеріями:
  • уміння дитини орієнтуватися в навколишньому світі,
  • ставлення до школи,
  • самостійність дитини,
  • її активність і ініціатива,
  • розвиток потреби у спілкуванні,
  • вміння встановити контакти з однолітками і дорослими.
Інтелектуальна готовність дитини до школи включає в себе:
  • розвиток фонематичного слуху, зорового сприймання, образних уявлень,
  • розвиток психічних процесів (сприймання, увага, спостережливість, пам’ять, уява),
  • розвиток розумовий і мовленнєвий.

Ласкаво просимо до нашої школи !

Умови прийому дітей до 1 класу

Вік майбутніх першокласників регламентується статтею 20 Закону України "Про загальну середню освіту" («зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років»).

Для зарахування дитини до 1 класу батькам чи особам, які їх замінюють, слід подати такі документи:

- заяву на ім'я директора;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка.

Наказ про прийом дітей до 1-х класів на 2023/2024 навчальний рік

Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.

Не дозволяється перевіряти вміння читати, писати, рахувати тощо, оскільки формування цих навичок відбувається у процесі навчання дитини в початкових класах за чинними навчальними програмами для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Спілкування з дитиною має проводити вчитель початкових класів та психолог у формі доброзичливої співбесіди, що триває не більше 30 хвилин, у присутності батьків або осіб, які їх замінюють.

Оскільки навчання учнів 1 класу здійснюється з урахуванням особливостей фізичного і психічного розвитку дітей, їх вікових та індивідуальних можливостей, слід зазначити, що готовність до систематичного навчання визначається взаємозв'язаними компонентами: фізичною готовністю (станом здоров'я і фізичним розвитком дитини), інтелектуальною і особистісною готовністю.

Фізична готовність дитини до школи визначається медичними працівниками і записується у медичній картці.