Безпечна країна

3 трав. 2023
Національний проект «Безпечна країна»

Національний проект «Безпечна країна» створений з однією метою - вже сьогодні змінити Україну, зробити її більш комфортною, привабливою і безпечною. Проект засновано Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» . «Безпечна країна» - це рух соціально відповідальних людей, що включає в себе впровадження масштабних проектів, пов'язаних з безпекою, тісну співпрацю з усіма гілками влади, пропаганду європейських цінностей життя і просвітницьку роботу з широкими колами населення. Це об'єднання небайдужої молоді і можливість для її самореалізації. «Безпечна країна» - це ряд напрямків, кожне з яких вимагає негайного втручання і рішучих дій: Безпека дорожнього руху – зниження смертності та травматизму на дорогах; Екологічна безпека – протидія екологічним катастрофам та боротьба за чисте довкілля; Безпека життєдіяльності – дотримання правил поведінки в екстрених ситуаціях; Безпека дітей – протидія будь-яким проявам дитячого насильства.

1. Круглий стіл (прес-конференція) з нагоди початку проведення 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Презентація та оголошення початку VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна». 15.05.2023, 10.00 – 12.00 1) Інформаційне агентство УКРІНФОРМ м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 2) YouTube-канал «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна3) Сайт МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» www.dopomogadtp.com, розділ «Конкурс»

2. Старт проєкту «Знаємо та діємо». Навчання навичкам домедичної допомоги педагогічних працівників ДУ «Школа супергероїв» Кабінету Міністрів України. 16.05.2023, 12.00 – 13.30 МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Онлайн (за попередньою реєстрацією)

3. Проведення національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому» в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна». 17.05.2023 в усіх регіонах Матеріали для уроку: 1) Youtube-канал «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна 2) www.dopomogadtp.com, розділ Єдиний національний урок