8 груд. 2022

ПОРАДИ ВІД ЮНІСЕФ: ЯК БАТЬКАМ ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Як батькам підтримати дитину в укритті?
6 груд. 2022

Україна відзначає День Збройних сил.

У вівторок, 6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України. Цьогоріч нарівні з Днем захисника (14 жовтня) це одне з найбільш знакових свят року — на тлі повномасштабної війни, яку веде проти України Росія.
1 груд. 2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ.

Цього року Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Україні — це про те, як українці протидіють ВІЛ не завдяки, а всупереч. Всупереч війні, яку повномасштабно розв’язала проти України російська федерація.
22 лист. 2022

Всесвітній день телебачення

Основна місія цього свята дня – інформування суспільства про ту роль, яку відіграє ТБ у розвитку та просуванні миру.
22 лист. 2022

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.
18 лист. 2022

Міжнародна конференція «Циркулярна економіка: можливості та виклики»

Вчителі школи приєдналися до Міжнародної конференції «Циркулярна економіка: можливості та виклики» 18 листопада
14 лист. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху

з 14 по 20 листопада 2022 року - учні школи будуть проходити навчання з безпеки дорожнього руху
7 лист. 2022

Обережно – гриби!

Нагадуємо правила збирання та споживання грибів.
1 лист. 2022

Матеріали для підготовки до Дня української письменності

Велика динамічна підбірка з посиланнями допоможе підібрати набільш оптимальну форму роботи з учнями розширити їх знання про красу і багатство української мови, ознайомити дітей з українськими звичаями, пробудити почуття національної гідності, показати їм цінність і багатство української мови без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.
28 жовт. 2022

28 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ, А НЕ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

28 жовтня Україна вшановує 78-му річницю вигнання нацистських окупантів із України.