ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ У ВОЄННИЙ ЧАС

Батьки та учні 1-11 класів!

На підставі Методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 01.04.2022 № 290, з урахуванням ситуації, яка склалася у місті Харкові в умовах воєнного стану в Україні, з 01.09.2023 року освітній процес для учнів 1-9-х та 11-х класів буде організовано шляхом використання технологій дистанційного навчання на платформі Нові Знання та ZOOM.

”Нові знання” - це сторінка електронних щоденників, журналів та платформа для дистанційного навчання. Цей портал корисний для учнів і батьків, опікунам школярів, класних керівників, завучів, вчителів, адміністраторів школи, органів управління освітою.

КОДИ для доступу можна отримати в класних керівників.

Заклад освіти організовує дистанційне навчання за допомогою поєднання заздалегіть записаних відеоуроків із зовнішніх освітніх ресурсів, завдань для самостійної роботи з подальшою перевіркою.

Виконуйте три наведені нижче рекомендації, і використання Інтернету буде для вас безпечним:

Захистіть свій комп’ютер

• Завжди оновлюйте операційну систему.
  • Використовуйте антивірусну програму.
  • Використовуйте брандмауер.
  • Робіть резервні копії важливих файлів.
  • Будьте обережними, завантажуючи вміст.

Захистіть себе в онлайні

1. Будьте обережними, надаючи особисту інформацію.
  2. Думайте про те, з ким ви розмовляєте.
  3. Пам’ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.

Дотримуйтесь правил

1. Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті.
  2. Пам’ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.

*Як проходять наше дистанційне навчання дивіться у новинах та на нашому Instagram - каналі