Виховна робота

ВИХОВНА СИСТЕМА ГІМНАЗІЇ це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У гімназії відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

ВИХОВНА ПРОБЛЕМА:

Соціалізація учнівської молоді в умовах реформування та гуманізації освіти

ЗАВДАННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ:

• Дотримання принципів виховання, визначених концептуальними засадами національної програми.

• Організація виховного процесу в класному колективі та з батьками на засадах проективної педагогіки та за принципом концентризму.

• Створення програми виховання для кожного класу з урахуванням власних педагогічних можливостей класних керівників, батьків, а також – результатів вивчення рівнів фізичного, соціального, психічного та духовного розвитку учнів.

• Задоволення базових потреб особистості вихованця (фізіологічних потреб, потреби в безпеці, любові та прихильності, визнанні та оцінці, в самоактуалізацї) в умовах школи.

• Реалізація у процесі роботи особистісно-орієнтованого, діяльнісного, системного, творчого та компетентнісного підходу до організації виховного процесу в шкільному та класному колективах.

• Оптимальне поєднання форм організації виховної роботи: індивідуальної, групової, масової.

• Створення незалежних умов для особистісного зростання кожного вихованця (створення ситуацій успіху та підтримки), його психолого-педагогічний супровід.

• Співпраця з органами учнівського самоврядування, дитячими громадськими організаціями.

• Інтеграція зусиль батьківської громади, представників державної влади, громадських та благодійних організацій, правоохоронних органів та установ системи охорони здоров’я.