Психологічна служба

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ХГ №63

КРОХМАЛЬ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

Шановні

учні, батьки, вчителі, класні керівники!

Ви можете поспілкуватись з Тетяною  Миколаївною  щодня  (за графіком роботи)  або замовити зустріч із нею за телефоном 725 17 06.

Для вас також працює "Скринька Довіри".

Ви можете звернутися до шкільної психологині Тетяни Миколаївни Крохмаль за допомогою у вирішенні психологічних проблем за електронною адресою [email protected]

Практичний психолог може консультувати з питань розв’язання складних життєвих ситуацій, аналізу психологічного настрою дитини, з’ясування причини конфліктів, непорозумінь, надати поради щодо виходу з емоційних стресів, тощо.

Моє педагогічне кредо:

«Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються».                                                                                                                                      Г.Драйден.

«Коли я хочу, щоб мене любили, я сама перша люблю».                                                                                                    Г.Сковорода.

Тема за якою працює практичний психолог: «Розвиток м’яких навичок соціально-емоційного та етичного навчання, культура спілкування усіх учасників освітнього процесу».

Напрямки діяльності психологічної служби:

1. Створення умов для реалізації особистості, розвиненню здібностей та психологічний супровід дітей з ознаками обдарованості.

2. Роботу з постраждалими від насильства дітьми тощо. Пріоритетні завдання психологічного супроводу у 2023/2024 н.р.

3. Організація надання допомоги постраждалим внутрішньо переміщеним учням їхнім батькам та членам родини в адаптації до нових умов проживання і навчання, дітям і сім’ям учасників АТО та ООС;

4. Забезпечення захисту прав і свобод дітей, створення безпечного середовища (запобігання насильству в учнівському колективі та домашньому насильству);

5. Посилення профілактичної роботи щодо протидії торгівлі людьми.

6. Психологічний супровід адаптації 1,5-х класів до умов освітнього процесу;

7. Підвищення психологічної культури батьків та вчителів;

8. Оптимізація навчально-виховного процесу.