Наші традиції

НАШІ ТРАДИЦІЇ

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

/Files/images/images989.jpg                                   1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/sport011.jpg                                    ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

В школі стало доброю традицією святкувати початок нового навчального року, дбаючи про своє здоров'я. Шкільна молодіжна організація "Нове покоління" разом з вчителями фізичного виховання дарує молодшим школярам справжнє спортивне свято!

/Files/images/5084825.png                                      ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учнi.

/Files/images/snegovik-na-elke.jpg                                     НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/аа1.jpg                 СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті...
... а випускники танцюють прощальний вальс!

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.