Національно-патріотичне виховання

Державний Герб Украї́ни — герб держави Україна, один із чотирьох її офіційних символів поряд з прапоромгі́мном і Конституцією.

Держа́вний прапор Украї́ни — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3

Державний гімн Украї́ни — один із головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Державним гі́мном є перший куплет та приспів пісні «Ще не вмерла України і Слава, і Воля», слова Павла Чубинського, музика Михайла Вербицького. Офіційно його «Музичну редакцію» ухвалила Верховна рада України 15 січня 1992 року; слова гімну затверджено «законом про Гімн України» 6 березня 2003 року.

3. Щодо питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді

6. Лист Міністерства №1/9-412 від 13.08.2014 "Про проведення Уроків мужності"

7. Лист Міністерства №1/9-429 від 28.08.2014 "Про організацію фотовиставок "

8. «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» Наказ Міністерства №1232 від 27.10.2014 року