Правила користування книгою

БЕРЕЖИ КНИГУ:

• Носити книги треба в папці або обгорнути в обкладинку.
  • Вдома повинно бути спеціально відведене місце на полиці для книжок.
  • Читай книги за чистим столом із чистими руками.
  • Перегортай сторінки книги за правий верхній куток.
  • Щоб запам’ятати потрібну сторінку, треба покласти закладу.
  • Прочитані книжки треба повернути до бібліотеки (термін 10 днів). Їх чекають інші читачі.
  • Не треба перегинати книгу під час читання.
  • Якщо книга порвалась – обов’язково треба привести її належний стан (підклеїти її).

НЕ МОЖНА РОБИТИ:

• Перегинати книгу.
  • Робити записи на сторінках, підкреслювати, малювати або виривати сторінки.

КНИЖЧИНІ ПОРАДИ:

1. Читай повільно, не поспішаючи – краще запам’ятаєш прочитане.
  2. Дочитуй книгу до кінця, не пропускай сторінок.
  3. Перед прочитанням книги, переглянь уважно титульну сторінку книги. Прочитай прізвище автора книги, назву книги, яке видавництво її видало і коли. Перегорнувши титульну сторінку і прочитавши анотацію ти довідаєшся про що ця книга. Прочитавши передмову, можна довідатися багато цікавого про автора книги.
  4. Читаючи книги, журнали ти можеш зустріти незнайомі слова. Їх пояснення знайти ти зможеш в словниках, довідниках, енциклопедіях.

ЄДИНІ ВИМОГИ ДО УЧНІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯ

І ЗБЕРІГАННЯ ПІДРУЧНИКІВ:

• Отримавши книгу/підручник треба обгорнути його в папір або обкладинку. (щоб книга не забруднилась)
  • Не клади в підручник олівців, ручок та інших товстих предметів. Від цього рветься плетіння.
  • Не можна загинати кутів на сторінках підручника.
  • Не можна виривати, малювати, підкреслювати будь що на сторінках.
  • Не можна перегинати підручник – від цього псується плетіння книжок.
  • Якщо випадає сторінка з підручника, треба привести її до ладу та підклеїти при необхідності.
  • Перед поверненням підручників до бібліотеки, приведи їх у належний стан.
  • Наприкінці навчального року та при вибутті зі школи, здай усі підручники в належному стані до бібліотеки.
  • Якщо підручники загублені або зіпсовані учнем, батьки сплачують його вартість відповідно до чинного законодавства!!!!!