Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення гімназії включає 2 навчальних корпус, комунікації,  обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі.
Майно, закріплене за навчальним закладом, належить школі на правах оперативного управління та не може бути вилученим у нього, якщо інше не передбачено законодавством.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГІМНАЗІЇ
Класні кімнати обладнані меблями, які підібрані відповідно віковим та фізіологічним особливостям учнів в тому числі одномісними партами для учнів 1-4-х класів.

Всі класні кімнати оформлені згідно з сучасними вимогами, матеріально-технічна база кабінетів достатня для викладання предметів. Для забезпечення освітнього процесу в кабінетах 1-4-х класів встановлено та  використовуються: телевізори - 4, ноутбуки - 6, проектори - 1.

Під час освітнього процесу використовуються ліцензійні комп’ютерні програми українською  мовою. Програмне забезпечення відповідає діючим навчальним програмам.

Спортивний  майданчик обладнано тренажерами для занять фізичною культурою і спортом.

Навчальні кабінети, бібліотека підключена до внутрішкільної локальної мережі та має вихід в Інтернет, Wi-Fi що дає можливість здобувачам освіти отримувати необхідну освітню інформацію.

На даний час школа має достатню навчально-матеріальну базу для здобуття якісної повної загальної середньої освіти.