25 квіт. 2016

Всеукраїнський суботник

Чиста Україна починається з тебе. З твого подвір’я. Твоєї вулиці. Твого міста. На прибирання території з натхненням вийшли працівники школи. Суботник пройшов з гарним настроєм. Всі учасники прибрали територію зі впевненістю у тому, що їх праця допоможе зробити місто чистішим та затишнішим.
21 квіт. 2016

День ЦЗ в школі

Заходи з ЦЗ проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпечної поведінки. До Дня ЦЗ учні підійшли творчо, підготували плакати, газети й виставку малюнку з тематики дотримання заходів безпеки та "Цивільний Захист". Розпочався захід з відкритих уроків.
11 квіт. 2016

Конкурсне приймання до спеціалізованих класів

З 09 по 16 червня 2016 року в школі буде проводиться конкурсне приймання в спеціалізовані класи (3, 4, 7, 8 класи 2016/2017 навчального року).
7 квіт. 2016

День здоров'я

Сьогодні у школі проходив День здоров’я, протягом якого з учнями початкової та старшої школи були проведені веселі перерви.
1 квіт. 2016

Увага, екологічний двомісячник!

Участь школярів та дорослих у двомісячнику з прибирання території - громадський обов'язок кожного
10 бер. 2016

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

Весняні канікули розпочнуться з 28 березня 2016 року по 03 квітня 2016 року.
1 бер. 2016

До уваги майбутніх абітурієнтів!

випускникам На веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти доступні нові опції. Щоб дізнатися, на якому етапі опрацювання знаходяться Ваші реєстраційні документи, перейдіть за посиланням «Перевірити стан обробки реєстраційних документів». Якщо виникла потреба внести зміни до персональних даних, переліку навчальних предметів тощо, скористайтесь опцією «Внести зміни». На веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти доступні нові опції. Щоб дізнатися, на якому етапі опрацювання знаходяться Ваші реєстраційні документи, перейдіть за посиланням «Перевірити стан обробки реєстраційних документів». Якщо виникла потреба внести зміни до персональних даних, переліку навчальних предметів тощо, скористайтесь опцією «Внести зміни».
25 лют. 2016

До уваги батьків майбутніх першокласників

З 1 березня по 1 квітня 2016 року проводитимуться Інтернет-збори бітьків майбутніх першокласників області
19 лют. 2016

День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в школі відбулися заходи ушанування пам'яті героїв
11 лют. 2016

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Міністерство освіти і науки звернулось до органів управління освітою та навчальних закладів країни з проханням віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього держави (лист МОН № 1/9-66 від 05.02.16).