Останній дзвоник 2021

8 черв. 2021
Цього дня вчителі та учні стають трішки іншими – подарунки, море спогадів, усміхнені обличчя, сльози на очах, щирі слова та вітання – ось що супроводжувало цей день!

Нині така ситуація, пов'язана з ковідом, що важко провести традиційне свято й  по справжньому урочисто завершити дуже непростий  навчальний рік. Незважаючи на те що кожному учню й вчителю дуже хотілось би, аби цей день був справжнім святом ми вважаємо, що безпека життя й здоров’я - найголовніше.

Останній дзвоник - велике загальношкільне свято.
Воно було радісним як для першокласників, які осилили першу книгу – «Буквар» так і для інших школярів!
Щиро вітаємо одинадцятикласників з завершенням навчального року! Успіхів вам у здачі екзаменів та ЗНО.

Уро­чис­то вбра­ні та свят­ко­ві: у ви­ши­ван­ках, кос­тю­мах і сук­нях шко­ля­рі пе­рес­ту­пи­ли шкіль­ний по­ріг. Ад­же для уч­нів ХЗОШ №63 відбулось свято останнього дзвоника!

Детальніше:Telegram: /t.me/school_63kharkiv

Instagram: @school_63kharkiv