Привітання до Випускного-2023

15 черв. 2023
Привітання від директора школи

Шановні випускники!

З великим задоволенням та глибокоюповагою я звертаюся до вас у цей складний період для нашої країни. Війна, яку ми зараз переживаємо, накладає свій відбиток на наше життя і наше майбутнє. Але,незважаючи на ці труднощі, я вірю, що ви, наші шановані випускники, продемонструєтеу житті непохитну силу духу та відвагу.

Ви - молоді люди, які завжди були прикладом для інших своєю старанністю, цілеспрямованістю та незламністю. Вашідосягнення, незалежно від того, чи вони були академічні, чи спортивні, чи художні, вражали нас і стали свідченням вашоїнаполегливої праці.

Сьогодні, коли ви завершуєте свій шкільний етап, ми шлемо вам свої найтеплішіпобажання і вітанняВи стали частиною нашої великої сім'ї, і ваш успіх завжди буде для нас джерелом натхнення та творчості.

Ми розуміємо, що в умовах війни ваші мрії та плани можуть змінитися, однак ми закликаємо вас не втрачати віру в свої здібності і дотримуватись своїх ідеалів. Будьте завжди мужніми, справедливими і волелюбними!

З повагою,

Директор школи                                                         Дмітрій Нєстєров