Річниця повномаштабного вторгення росії на територію України

24 лют. 2023
Віримо в ПЕРЕМОГУ! Відео від учнів школи дивіться в Інстаграм

Мирного часу в Україні немає вже 9 рік, а не з 24 лютого, і це треба розуміти. Та для багатьох українців саме 24 лютого 2022 року стало днем жаху і початком російської агресії проти України. Незважаючи на те, що війна тривала вже вісім років, її не помічали або забули про сам факт існування. Постійно залишали за дужками чи переводили в статус політичної боротьби.

Зараз легко назвати росію – країною-терористкою, що знищує Україну. Але усвідомлювати всі 9 років війни дуже важко, бо життя більшості українців розділилось на "до та після" 24 лютого. Тому важливо вже обговорювати те, як ми сприймаємо, розуміємо усе що відбулось та відбувається. Адже наше розуміння подій впливає на еміграцію, економіку та ситуацію в країні.

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ!